Resultater Klubbrenn og Klubbmesterskap 9. mars 2016


På dagens klubbrenn og klubbmesterskap stilte 57 deltakere.


Klubbrenn

Distanse Resultater
Rundt plassen
StartNr Navn
1 Jenni Kjelsrud Engen
2 Kristine Tomter Løkkebø
3 Henrik Sveum
4 Kamilla Sveum
5 Astrid Hoff
6 Matias Hagaset
Distanse Resultater
1 KM
Startnr Navn Sluttid
2 Rakel Nordseth 00:14:36
3 Isabella Marie Aaslund 00:19:55
6 Patrick Lyshaug 00:14:38
8 Johanne Tomter Løkkebø 00:07:07
9 Johan Gerad Klette 00:13:00
13 Elias Tomter 00:13:00
17 Simen Ruud 00:09:13
Distanse Resultater
2 KM
Startnr Navn Sluttid
1 Ingrid Nordseth 00:13:20
4 Sivert Aalund 00:14:46
5 Magrete Nordstad Bråten 00:15:37
7 Sivert Aalund 00:15:47
10 Olav Inge Klette 00:15:30
11 Milla Ulvesveen Roland 00:19:51
12 Emil Tomter 00:13:01
14 Mina Holmen 00:25:03
15 Alvilde Hoff 00:27:44
16 Signe Tomter 00:22:08
18 Olve Klette Andreassen 00:20:19
19 Tuva Klette Andreassen 00:19:48
20 Maiken Aileen Hellebust 00:22:19
21 Julian Blichfeldt Stensvold 00:23:01
22 Nora Hagaseth 00.15.38
Distanse Resultater
3 KM
Startnr Navn Sluttid
74 Therese Holmen 00.30.16

Klubbmesterskap


Distanse Resultater
3 KM 11 år jenter
Plassering Navn Tid
1 Ylva Lyshaug 00.17.33
2 Karoline Klette 00:24:04
Distanse Resultater
3 KM 11 år gutter
Plassering Navn Tid
1 Fredrik Toppen 00:15:22
2 Erik Walin 00:16:05
3 Aksel Holmen 00.16.22
4 Eskil Brobakken 00:16:56
5 Matias Engen Boday 00.18.30
6 Even Seegard 00.23.51
Distanse Resultater
3 KM 12 år jenter
Plassering Navn Tid
1 Sigrid Skolseg 00:16:28
2 Celine Myrberg Hoff 00.16.44
Distanse Resultater
3 KM 12 år gutter
Plassering Navn Tid
1 Fredrik Ruud 00.16.42
2 Sigurd Grøterud 00:17:40
3 Viktor Ringsveen Volden 00:18:09
Distanse Resultater
4 KM 13 år jenter
Plassering Navn Tid
1 Marte S Engen 00:13:29
2 Ranghild Klette 00:16:26
Distanse Resultater
4 KM 13 år gutter
Plassering Navn Tid
1 Peder Nordseth 00:11:57
2 Lars Walin 00:13:13
3 Gaute Kvernsveen Sakshaug 00:20:20
Distanse Resultater
4 KM 14 år gutter
Plassering Navn Tid
1 Andrè Brobakken 00:11:40
2 Vegard Brobakken 00:11:41
3 Jon Strand 00:13:09
Distanse Resultater
5 KM 16 år jenter
Plassering Navn Tid
1 Karen Amalie Nordseth 00:16:02
Distanse Resultater
5 KM 16 år gutter
Plassering Navn Tid
1 Kristoffer Skolseg 00:18:20
Distanse Resultater
9 KM Damer
Plassering Navn Tid
1 Hilde Brobakken 00:36:50
2 Camilla Tomter 00:39:18
3 Aina Kvernsveen 00:40:13
Distanse Resultater
9 KM Herrer
Plassering Navn Tid
1 Bjørn Egil Nordseth 00.26.51
2 Martin Strand 00:29:57
Bookmark the permalink.