Resultater Klubbmesterskap/Klubbrenn 11. mars 2015


På dagens klubbrenn stilte 52 deltakere.

Klubbrenn


Distanse Resultater
Rundt plassen
Rundt plassen Navn
1 Rakel Nordseth
2 Henrik Sveum
3 Elias Tomter
4 Emilia Blichfeldt Stensvold
5 Patrick Lyshaug
Distanse Resultater
1 KM
Startnr Navn Sluttid
1 Bjørg Kristine Nilssen 00:10:03
2 Emund Øversveen–Vuttudal 00:08:46
3 Janne Øversveen–Vuttudal 00:09:21
5 Sivert Aalund 00:12:24
7 Alvilde Hoff 00:20:12
10 Alma Nordseth Ulvesveen 00:14:48
15 Maiken Aileen Hellebust 00:20:15
17 Mina Holmen 00:24:27
18 Halvord Skiaker Alund 00:12:02
23 Olve Klette Andreassen 00:14:28
25 Signe Tomter 00:15:06
Distanse Resultater
2 KM
Startnr Navn Sluttid
4 Ingrid Nordseth 00:17:30
6 Margrethe Nordstad Bråten 00:18:59
8 Simen Ruud 00:20:50
9 Johanne Tomter Løkkebø 00:17:28
11 Helen Kokslien 00:17:11
12 Milla Ulvesveen Roland 00:20:31
13 Elida Ulvesveen Roland 00:14:32
14 Arja Martine Hellebust 00:18:59
16 Fredrik Toppen 00:11:34
19 Nora Hagaseth 00:16:28
20 Håvard Nyseth 00:13:02
21 Emil Tomter 00:13:16
22 Tuva Klette Andreassen 00:20:44
24 Julian Blichfeldt Stensvold 00:17:15
26 Sivert Seegård 00:14:21
27 Lone Lyshaug 00:26:26
Distanse Resultater
3 KM
Startnr: Navn: Sluttid:
102 Thormund Øversveen–Vuttudal 00:17:02
116 Aksel Holmen 00:15:51
117 Therese Holmen 00:34:22
118 Martin Nyseth 00:23:22


Klubbmesterskap


Distanse Resultater
3 KM, 11 år Jenter
Plass Navn: Sluttid:
1 Sigrid Skolseg 00:17:23
2 Celine Myrberg Hoff 00:22:57
Distanse Resultater
3 KM, 11 år Gutter
Plass Navn: Sluttid:
1 Sigurd Grøterud 00:19:00
2 Fredrik Ruud 00:19:21
Distanse Resultater
3 KM, 12 år Jenter
Plass Navn: Sluttid:
1 Marte S Engen 00:14:00
Distanse Resultater
3 KM, 12 år Gutter
Plass Navn: Sluttid:
1 Peder Nordseth 00:11:15
2 Lars Walin 00:11:48
Distanse Resultater
4 KM, 13 år Gutter
Plass Navn: Sluttid:
1 Vegard Brobakken 00:11:54
2 Andrè Brobakken 00:12:02
3 Jon Strand 00:13:42
4 Anders Kvamme Felde 00:13:52
5 Sindre Kokslien 00:22:33
6 Vetle Ringsveen Engen 00:25:33
Distanse Resultater
5 KM, 15 år Jenter
Plass Navn: Sluttid:
1 Karen Amalie Nordseth 00:15:38
Distanse Resultater
9 KM, Herrer
Plass Navn: Sluttid:
1 Bjørn Egil Nordseth 00:25:07
2 Stian Brobakken 00:27:58

IMG_0523

IMG_0536

Bookmark the permalink.